APF FU - GRÈCE - Association des Professeurs de Français de Formation Universitaire - Athènes - Grèce

Le 22/8/2014

   
Les Loustics
   
Editions Tegos





Congrès 2010 on Vimeo


Η εκπαιδευτική Πύλη του Υπ.Ε.Π.Θ.

Avertissement Juridique Important

168 ΑΠΟΣΠΑΣΕΙΣ ΠΕ05 ΣΕ IEK, ΔΗΜΟΣΙΟΥΣ ΦΟΡΕΙΣ, ΣΕ ΔΙΕΥΘΥΝΣΕΙΣ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ, ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ ΚΑΙ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΕΣ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΕΣ

Απόσπαση στο Συντονιστικό γραφείο Μειονωτικών σχολείων Θράκης
Σέρβου Ευφημία, του Γεωργίου, από τη Διεύθυνση Δ.Ε Ν. Ξάνθης, στο Συντονιστικό Γραφείο Μ/κων Σχολείων, σε κενή θέση διοικητικού υπαλλήλου
 
Απόσπαση στην Ανώτατη εκκλησιαστική ακαδημία Θεσ/νίκης
ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥΤΟΥΚΗ, ΑΠΟ ΤΟ ΠΥΣΔΕ ΤΡΙΚΑΛΩΝ για παροχή ειδικού διδακτικού έργου
 
Αποσπάσεις σε Δημόσια ΙΕΚ
1. ΠΑΠΠΑ ΕΛΕΝΗ, ΑΠΟ ΠΥΣΔΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΣΤΟ ΙΕΚ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ
2. ΣΤΑΣΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΑΠΟ ΠΥΣΔΕ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΣΤΟ ΙΕΚ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
3. ΚΑΨΙΩΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ, ΑΠΟ ΠΥΣΔΕ ΕΥΒΟΙΑΣ ΣΤΟ ΙΕΚ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
4. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ, ΑΠΟ ΠΥΣΔΕ ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΣΤΟ ΙΕΚ ΒΑΡΗΣ
5. ΚΑΒΑΡΑΤΖΗ ΘΕΟΔΩΡΑ, ΑΠΟ ΠΥΣΔΕ ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΣΤΟ ΙΕΚ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
6. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ, ΑΠΟ ΠΥΣΔΕ ΑΡΤΑΣ ΣΤΟ ΙΕΚ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
7. ΒΑΚΟΝΔΙΟΥ ΜΑΡΙΝΕΤ,  ΑΠΟ ΠΥΣΔΕ ΧΙΟΥ ΣΤΟ ΙΕΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
8. ΚΙΤΣΑΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ, ΑΠΟ ΠΥΣΔΕ ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΣΤΟ ΙΕΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ
9. ΤΖΟΥΒΑΛΑ ΑΝΝΑ, ΑΠΟ ΠΥΣΔΕ ΦΩΚΙΣΔΑΣ ΣΤΟ ΙΕΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ
10. ΜΙΧΑΗΛ ΣΤΥΛΙΑΝΗ, ΑΠΟ ΠΥΣΔΕ ΑΧΑΪΑΣ ΣΤΟ ΙΕΚ ΠΕΙΡΑΙΑ
11. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΑΠΟ ΠΥΣΔΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΣΤΟ ΙΕΚ ΛΑΓΚΑΔΑ
12. ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ, ΑΠΟ ΠΥΣΔΕ ΚΟΖΑΝΗΣ ΣΤΟ ΙΕΚ ΛΑΓΚΑΔΑ
13. ΑΓΑΘΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΑΠΟ ΠΥΣΔΕ ΕΒΡΟΥ ΣΤΟ ΙΕΚ ΣΕΡΡΩΝ
14. ΠΙΑΡΑ ΜΑΡΙΑ, ΑΠΟ ΠΥΣΔΕ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΣΤΟ ΙΕΚ ΣΙΝΔΟΥ
15. ΒΛΟΝΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ, ΑΠΟ ΠΥΣΔΕ ΧΑΝΙΩΝ ΣΤΟ ΙΕΚ ΧΑΝΙΩΝ
 
Αποσπάσεις στο Ινστιτούτο εκπαιδευτικής πολιτικής (Ι.Ε.Π)
1. ΔΡΑΚΟΝΤΑΕΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΠΥΣΔΕ ΛΕΣΒΟΥ
2. ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΘΑ - ΠΥΣΔΕ Α' ΑΘΗΝΩΝ
3. ΚΑΨΑΛΑ ΑΜΑΛΙΑ - ΠΥΣΔΕ ΧΙΟΥ
4. ΜΗΤΡΑΚΑ ΚΑΛΛΙΣ - ΠΥΣΔΕ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
5. ΞΕΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ - ΠΥΣΔΕ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
6. ΠΑΠΑΣΤΡΑΤΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ - ΠΥΣΔΕ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
7. ΠΑΠΠΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ - ΠΥΣΔΕ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
8. ΣΠΑΝΑΚΗ ΑΝΝΑ- ΠΥΣΔΕ ΛΕΣΒΟΥ
9. ΤΖΩΡΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ - ΠΥΣΔΕ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
10. ΤΣΙΦΛΙΚΑ ΘΕΟΔΩΡΑ - ΠΥΣΔΕ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
11. ΦΡΑΓΚΗ ΜΑΡΙΑ - ΠΥΣΔΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
12. ΧΑΠΙΔΗ ΣΟΦΙΑ - ΠΥΣΔΕ ΣΑΜΟΥ
13. ΧΑΡΙΤΟΝΙΔΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ - ΠΥΣΔΕ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
 
Αποσπάσεις στα γενικά αρχεία του κράτους

Α.Μ.

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΕΡΑ

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ
ΟΡΓΑΝΙΚΗΣ ΘΕΣΗΣ

ΑΡΧΕΙΑΚΗ
ΥΠΗΡΕΣΙΑ

218965

ΑΓΓΕΛΙΝΑ

ΕΛΠΙΝΙΚΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ

ΓΑΚ - Ν.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

203053

ΚΟΜΟΔΡΟΜΟΥ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΓΡΕΒΕΝΑ

ΓΑΚ - Ν.ΛΑΡΙΣΑΣ

 
 
Απόσπαση στο Ιδιωτικό Γυμνάσιο “Αρμενικός Κυανούς Σταυρός”

ΑΜ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΘΕΣΗ

180908

ΠΑΠΑΗΛΙΑ

ΝΑΥΣΙΚΑ

ΑΡΚΑΔΙΑΣ

 
Αποσπάσεις στη  Γ.Γ.Δ.Β.Μ.

Α.Μ.

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΘΕΣΗ

223913

ΚΑΠΝΙΑΡΗ

ΜΑΡΙΑ

ΔΔΕ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ

227590

ΚΑΤΣΟΥ

ΦΩΤΕΙΝΗ

ΔΔΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

168293

ΛΥΤΣΙΟΥ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΔΔΕ ΑΝ.ΑΤ/ΚΗΣ

203095

ΝΤΕΝΙΣΗ

ΘΑΛΕΙΑ

ΔΔΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

203104

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ

ΕΥΤΥΧΙΑ

ΔΔΕ ΠΕΙΡΑΙΑ

224016

ΤΣΑΟΥΣΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΔΔΕ ΗΡ/ΛΕΙΟΥ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Αποσπάσεις στην Ακαδημία  Αθηνών

A.M.

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΘΕΣΗ

223957

ΜΟΥΣΕΝΑ

ΕΛΕΝΗ

ΑΡΤΑ

184187

ΤΖΑΜΑΛΗ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

Β' ΑΘΗΝΩΝ

 

Απόσπαση στον Εθνικό Οργανισμό Πιστοποίησης Προσόντων (Ε.Ο.Π.Π.Ε.Π)

 Α. Μ.

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΘΕΣΗ

190308

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ

ΟΛΓΑ

Δ.Ε. ΚΥΚΛΑΔΩΝ

 

 
 
 
Αποσπάσεις στο Κέντρο Ελληνικής Γλώσσας (Κ.Ε.Γ.)

ΑΜ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΘΕΣΗ

195764

ΜΑΤΖΟΥΛΑ

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Δ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ

195771

ΣΤΕΡΓΙΟΥ

ΕΥΘΥΜΙΑ

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Δ.Ε. ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

 
Αποσπάσεις στις Περιφερειακές Διευθύνσεις Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης

ΑΜ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΥΣΔΕ ΟΡΓΑΝΙΚΗΣ

ΠΔΕ ΑΠΟΣΠΑΣΗΣ

227582

ΚΑΛΥΒΑ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΖΑΚΥΝΘΟΣ

ΑΤΤΙΚΗΣ

152547

ΜΕΡΚΟΥΡΗ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

Α ΑΘΗΝΩΝ

ΑΤΤΙΚΗΣ

193881

ΣΠΟΥΤΟΠΟΥΛΟΥ- ΣΠΟΥΤΑΡΟΥ

ΘΕΟΔΩΡΑ

ΚΥΚΛΑΔΕΣ

ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

213563

ΣΤΥΛΑ

ΚΛΕΟΝΙΚΗ

ΕΒΡΟΣ

ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

227622

ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΑ

ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ

218970

ΑΛΟΥΠΟΓΙΑΝΝΗ

ΔΗΜΗΤΡΑ

ΑΡΚΑΔΙΑ

ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ

223879

ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΑΡΚΑΔΙΑ

ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ

223934

ΚΟΥΚΛΗ

ΑΝΝΑ

ΑΡΚΑΔΙΑ

ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ

219087

ΜΕΛΗ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΑΡΚΑΔΙΑ

ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ

 

Αποσπάσεις στις Διευθύνσεις  Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης

ΑΜ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΥΣΔΕ ΟΡΓΑΝΙΚΗΣ

ΔΔΕ ΑΠΟΣΠΑΣΗΣ

218983

ΑΡΧΟΝΤΗ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΑ

Α΄ΑΘΗΝΑΣ

141728

ΒΛΑΧΟΥ

ΣΟΦΙΑ

Β ΑΘΗΝΩΝ

Α΄ΑΘΗΝΑΣ

213485

ΔΑΝΑΛΑΤΟΥ

ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

ΒΟΙΩΤΙΑ

Α΄ΑΘΗΝΑΣ

227579

ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΥ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΣΑΜΟΥ

Α΄ΑΘΗΝΑΣ

219055

ΚΟΡΤΙΜΑΝΙΤΣΗ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΗΛΕΙΑ

Α΄ΑΘΗΝΑΣ

225782

ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΑ

Α΄ΑΘΗΝΑΣ

224024

ΦΑΡΣΑΡΗ ΖΑΧΑΡΑΚΗ

ΣΟΥΖΑΝΑ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Α΄ΑΘΗΝΑΣ

225948

ΧΝΑΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ

ΘΕΟΔΩΡΑ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Α΄ΑΘΗΝΑΣ

223854

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΑΣΠΑΣΙΑ

ΗΛΕΙΑ

Β΄ΑΘΗΝΑΣ

176235

ΒΑΣΙΛΑ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Β΄ΑΘΗΝΑΣ

176257

ΓΙΑΓΛΑΡΑ

ΑΡΓΥΡΩ

Γ ΑΘΗΝΩΝ

Β΄ΑΘΗΝΑΣ

225775

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΑ

ΧΙΟΣ

Β΄ΑΘΗΝΑΣ

184123

ΚΑΠΟΝΙΚΟΛΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΑ

Β ΑΘΗΝΩΝ

Β΄ΑΘΗΝΑΣ

227593

ΚΡΙΠΑ

ΕΛΙΣΑΒΕΤ

ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ

Β΄ΑΘΗΝΑΣ

219112

ΝΑΣΙΑΚΟΥ

ΙΩΑΝΝΑ

ΡΕΘΥΜΝΟ

Β΄ΑΘΗΝΑΣ

223983

ΠΑΠΑΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

ΑΝΤΩΝΙΑ

ΚΕΦΑΛΟΝΙΑ

Β΄ΑΘΗΝΑΣ

193862

ΠΑΠΑΧΡΟΝΗ-ΡΑΜΜΟΥ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

Β ΑΘΗΝΩΝ

Β΄ΑΘΗΝΑΣ

180920

ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗ

ΚΑΝΕΛΛΑ

ΒΟΙΩΤΙΑ

Β΄ΑΘΗΝΑΣ

213547

ΠΡΙΟΒΟΛΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΦΩΚΙΔΑ

Β΄ΑΘΗΝΑΣ

219140

ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΗΛΕΙΑ

Β΄ΑΘΗΝΑΣ

180956

ΣΤΑΥΡΟΥ

ΝΕΚΤΑΡΙΑ

ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗ

Β΄ΑΘΗΝΑΣ

167219

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΜΑΡΙΑΝΝΑ

Γ ΑΘΗΝΩΝ

Γ΄ΑΘΗΝΑΣ

213538

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ

Γ΄ΑΘΗΝΑΣ

220188

ΣΠΑΘΗ

ΑΓΛΑΙΑ

ΑΡΚΑΔΙΑ

Γ΄ΑΘΗΝΑΣ

198412

ΤΑΚΜΑΖΟΓΛΟΥ

ΒΑΡΒΑΡΑ

ΛΕΣΒΟΥ

Γ΄ΑΘΗΝΑΣ

213565

ΤΑΥΣΑΝΙΔΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΦΘΙΩΤΙΔΑ

Γ΄ΑΘΗΝΑΣ

213473

ΑΡΩΝΗ

ΜΑΡΙΑ

ΗΛΕΙΑ

Δ΄ΑΘΗΝΑΣ

195761

ΚΟΛΙΟΔΕΔΕ

ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ

ΑΧΑΪΑ

Δ΄ΑΘΗΝΑΣ

219097

ΜΙΧΑΛΑΚΕΛΗ

ΕΥΤΥΧΙΑ

ΚΥΚΛΑΔΕΣ

Δ΄ΑΘΗΝΑΣ

180904

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ

ΕΛΕΝΗ

Δ ΑΘΗΝΩΝ

Δ΄ΑΘΗΝΑΣ

203121

ΠΕΤΡΑΚΑΛΙΑ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΚΥΚΛΑΔΕΣ

Δ΄ΑΘΗΝΑΣ

219137

ΠΟΛΥΖΩΝΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΜΕΣΣΗΝΙΑ

Δ΄ΑΘΗΝΑΣ

184111

ΓΙΑΜΑΡΕΛΟΥ ΣΥΚΑ

ΔΗΜΗΤΡΑ

ΠΕΙΡΑΙΑΣ

ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗΣ

176289

ΖΑΧΑΡΗ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗ

ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗΣ

203041

ΚΑΛΑΚΩΝΗ

ΖΑΧΑΡΩ

ΛΕΣΒΟΥ

 ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗΣ

180813

ΚΛΩΝΗ

ΕΙΡΗΝΗ

ΑΧΑΙΑ

ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗΣ

203118

ΠΑΠΠΑΣ

ΣΠΥΡΟΣ

ΕΥΡΥΤΑΝΙΑ

ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗΣ

190332

ΧΑΣΙΩΤΗ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΦΘΙΩΤΙΔΑ

 ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗΣ

223867

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΑ

ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

218995

ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ

ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

210693

ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΛΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΦΩΚΙΔΑ

ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

219146

ΣΤΑΜΟΥΛΗ-ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΡΙΑΔΝΗ

ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΑ

ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

224035

ΧΑΤΖΗ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΑΡΚΑΔΙΑ

ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

225777

ΚΑΜΕΑ

ΕΛΕΝΗ

ΕΒΡΟΣ

Α΄ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

227605

ΜΑΥΡΟΦΡΥΔΗ

ΑΦΡΟΔΙΤΗ

ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ

Α΄ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

184164

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ

ΟΛΓΑ

ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

 Α΄ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

182787

ΤΡΕΜΟΥ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΚΟΖΑΝΗ

 Α΄ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

203157

ΦΡΑΓΚΟΥΔΗ

ΘΩΜΑΗ

ΚΟΖΑΝΗ

Α΄ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

186747

ΧΑΤΖΗΑΡΑΠΟΓΛΟΥ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΚΑΣΤΟΡΙΑ

Α΄ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

180723

ΑΡΑΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΤΡΙΚΑΛΑ

Β΄ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

213477

ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ

ΕΛΕΝΗ

ΚΑΣΤΟΡΙΑ

Β΄ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

210696

ΛΕΦΑ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΕΒΡΟΣ

Β΄ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

180838

ΛΕΝΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ

ΑΙΤ/ΝΙΑΣ

198365

ΜΑΚΑΒΟΥ

ΕΥΔΟΚΙΑ

ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ

ΑΙΤ/ΝΙΑΣ

203034

ΖΕΡΒΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΑΡΚΑΔΙΑ

ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

227627

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ

ΖΑΦΕΙΡΟΥΛΑ

ΛΑΣΙΘΙ

ΑΧΑΪΑΣ

213551

ΣΑΜΑΡΑ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΧΙΟΣ

ΔΡΑΜΑΣ

227637

ΣΑΡΙΔΟΥ

ΑΝΝΑ

ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ

ΔΡΑΜΑΣ

207496

ΛΕΟΝΤΙΑΔΟΥ

ΣΟΦΙΑ

ΕΥΒΟΙΑ

ΕΥΒΟΙΑΣ

193834

ΛΟΓΟΘΕΤΗ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΖΑΚΥΝΘΟΣ

ΖΑΚΥΝΘΟΥ

224027

ΦΛΕΒΑ

ΜΟΣΧΑ

ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑ

ΖΑΚΥΝΘΟΥ

218967

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΛΕΣΒΟΥ

ΗΜΑΘΙΑΣ

223907

ΚΑΛΛΙΓΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΡΤΑ

ΗΜΑΘΙΑΣ

213500

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ

ΓΡΕΒΕΝΑ

ΗΜΑΘΙΑΣ

219113

ΝΑΤΣΙΟΥ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΛΕΣΒΟΥ

ΗΜΑΘΙΑΣ

170979

ΤΣΑΝΤΗΡΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

203058

ΚΟΥΦΟΓΛΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΑ

ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

203163

ΧΟΡΕΒΑ

ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

ΠΡΕΒΕΖΑ

ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

219028

ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ

ΜΑΡΙΝΑ

ΛΕΣΒΟΥ

ΚΑΒΑΛΑΣ

219033

ΚΑΛΑΪΤΖΙΑΝ

ΜΑΡΙ

ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ

ΚΑΒΑΛΑΣ

210698

ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

ΕΒΡΟΣ

ΚΑΒΑΛΑΣ

151373

ΜΕΤΑΛΛΗΝΟΥ

ΘΕΟΔΩΡΑ-ΛΙΔΑ

ΚΕΡΚΥΡΑ

ΚΕΡΚΥΡΑΣ

207494

ΚΥΡΙΑΚΟΥ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΠΡΕΒΕΖΑ

ΚΙΛΚΙΣ

176530

ΧΑΤΖΗΣΤΑΜΑΤΗ

ΕΛΕΝΗ

ΔΡΑΜΑ

ΚΙΛΚΙΣ

213509

ΚΟΛΛΗΤΙΔΟΥ

ΕΛΙΣΑΒΕΤ

ΚΥΚΛΑΔΕΣ

ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

203068

ΛΙΚΚΑ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΚΟΡΙΝΘΙΑ

ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

202994

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΚΥΚΛΑΔΕΣ

ΚΥΚΛΑΔΩΝ

210722

ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΚΥΚΛΑΔΕΣ

ΚΥΚΛΑΔΩΝ

193794

ΒΑΝ ΧΑΟΥΝΤ

ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

ΛΑΚΩΝΙΑ

ΛΑΚΩΝΙΑΣ

227620

ΝΤΑΦΟΥΛΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΚΕΡΚΥΡΑ

ΛΑΡΙΣΑΣ

207477

ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ

ΜΑΡΙΑ

ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

219180

ΨΑΡΑ

ΜΑΛΑΜΩ

ΕΥΡΥΤΑΝΙΑ

ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

210708

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΦΩΤΕΙΝΗ

ΜΕΣΣΗΝΙΑ

ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

180729

ΒΑΠΟΡΙΔΟΥ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΑ

ΠΕΙΡΑΙΑ

223904

ΚΑΒΕΛΛΑΡΗ

ΕΛΙΣΑΒΕΤ

ΖΑΚΥΝΘΟΣ

ΠΕΙΡΑΙΑ

223920

ΚΑΣΒΙΚΗ

ΘΕΩΝΗ

ΗΛΕΙΑ

ΠΕΙΡΑΙΑ

180851

ΜΑΡΑΒΕΛΙΑ

ΑΓΝΗ- ΙΩΣΗΦΙΝΑ

ΠΕΙΡΑΙΑΣ

ΠΕΙΡΑΙΑ

186741

ΠΑΡΙΑΝΟΥ

ΘΕΜΙΣ

ΠΕΙΡΑΙΑΣ

ΠΕΙΡΑΙΑ

213540

ΠΕΤΙΜΕΖΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΕΥΒΟΙΑ

ΠΕΙΡΑΙΑ

213546

ΠΡΑΤΣΙΝΑΚΗ

ΟΛΓΑ

ΑΡΤΑ

ΠΕΙΡΑΙΑ

180995

ΨΩΜΑ

ΜΑΡΙΑ

ΠΕΙΡΑΙΑΣ

ΠΕΙΡΑΙΑ

213505

ΚΑΤΣΑΜΑΚΑ

ΟΥΡΑΝΙΑ

ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ

ΠΙΕΡΙΑΣ

219054

ΚΟΡΟΜΗΛΗ

ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ

ΚΕΦΑΛΟΝΙΑ

ΠΙΕΡΙΑΣ

193787

ΑΜΟΥΤΣΑ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΠΕΛΛΑ

ΠΡΕΒΕΖΑΣ

227589

ΚΑΡΑΠΙΔΑΚΗ

ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

ΛΑΣΙΘΙ

ΡΕΘΥΜΝΗΣ

227587

ΚΑΡΑΚΟΛΤΣΙΔΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΛΕΣΒΟΥ

ΣΕΡΡΩΝ

210712

ΠΑΥΛΙΔΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΑ

ΕΒΡΟΣ

ΣΕΡΡΩΝ

227639

ΣΙΜΟΓΛΟΥ

ΦΩΤΕΙΝΗ

ΚΕΡΚΥΡΑ

ΣΕΡΡΩΝ

207522

ΤΕΝΕΚΕΤΖΗ

ΣΟΦΙΑ

ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΑ

ΣΕΡΡΩΝ

198414

ΤΖΙΝΤΖΙΟΥ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΞΑΝΘΗ

ΣΕΡΡΩΝ

227594

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ

ΕΛΕΝΗ

ΑΡΤΑ

ΧΙΟΥ

 

Αποσπάση στην Ιερά Σύνοδο της Εκκλησίας της Ελλάδος

ΑΜ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΕΡΙΟΧΗ ΟΡΓΑΝΙΚΗΣ

ΦΟΡΕΑΣ ΑΠΟΣΠΑΣΗΣ

180803

ΚΑΡΚΑΛΑ ΖΟΡΜΠΑ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

Δ΄ Μαγνησίας

ΙΕΡΑ ΣΥΝΟΔΟΣ ΤΗΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ

 

 Αποσπάσεις σε Πανεπιστήμια  και  ΑΣΠΑΙΤΕ   

   A.M.

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΕΡΑ

ΠΕΡΙΟΧΗ ΟΡΓΑΝΙΚΗΣ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟ ΙΔΡΥΜΑ

ΤΜΗΜΑ

213491

ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΚΩΝΟΣ

Β-Β΄ Πρέβεζας

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΓAΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣAΣ KAI ΦIΛOΛOΓIAΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

224008

ΣΤΡΟΙΚΟΥ

ΗΡΑΚΛΕΙΑ

ΑΣΤΕΡΙΟΣ

Β-Α΄ Δωδεκανήσου

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΓAΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣAΣ KAI ΦIΛOΛOΓIAΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

170866

ΜΟΥΡΓΚΑΣΗ

ΑΓΟΡΗ

ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ

Β-Α΄ Ημαθίας

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ

176325

ΚΟΚΟΤΗ

ΑΣΠΑΣΙΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Β-Δ΄ Πέλλας

ΔΙΕΘΝΕΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

 

223979

ΠΑΠΑΔΗΜΟΥΛΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Β-Β΄ Θεσπρωτίας

ΔΙΕΘΝΕΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

 

190327

ΤΑΝΤΣΗ

ΑΝΝΕΤΑ

ΤΡΑΪΑΝΟΣ

Β-Α΄ Πέλλας

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΑΙΔ/ΚΟ ΔΗΜ/ΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)

224018

ΤΣΕΛΑ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Β-Α΄ Ευρυτανίας

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΠΑΙΔ/ΚΟ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)

218994

ΓΑΖΗ

ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

Β-Α΄ Φωκίδας

ΑΣΠΑΙΤΕ

 

 

 

Απόσπαση στην Αρχή Διασφάλισης & Πιστοποίησης της Ποιότητας στην Ανώτατη Εκπαίδευση

Τσαλίκη Αικατερίνη (ΑΜ 213570), κλάδος ΠΕ05

 

Αποσπάσεις στην ΕΘΝΙΚΗ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

Α.Μ.

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΟΝΟΜΑ
ΠΑΤΕΡΑ

ΛΕΚΤΙΚΟ
ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ
ΟΡΓΑΝΙΚΗΣ ΘΕΣΗΣ

207502

ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗ

ΑΛΕΞΙΑ

ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

ΓΑΛΛΙΚΗΣ

ΗΛΕΙΑ

176212

ΑΓΓΕΛΙΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΣΠΑΣΙΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΓΑΛΛΙΚΗΣ

Γ' ΑΘΗΝΩΝ

210735

ΧΩΡΑΦΑ

ΔΗΜΗΤΡΑ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΓΑΛΛΙΚΗΣ

ΚΥΚΛΑΔΕΣ

 

Απόσπαση σε ΔΗΜΟΣΙΕΣ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΕΣ

Α.Μ.

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΟΝΟΜΑ
ΠΑΤΕΡΑ

ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΘΕΣΗ

ΔΗΜΟΣΙΑ
ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ

170942

ΣΕΚΟΥΛΑ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΚΑΒΑΛΑΣ

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

 


© 2000-2014 Association des Professeurs de Français FU
Mise à jour : le 22 Αύγουστος 2014
Design et réalisation du site : IOlabs